Середземне море

Середземне море

Середземне море

Середземне море

Середземне море – по своїй площі найбільше з морів світу. Чудова природа і м’який клімат на його пляжах роблять відпочинок тут незабутнім. У східній западині Середземного моря температура води – 16-27 градусів, вона тут більш солона, а в західній, більш глибокої, – 12-24 градуси. За солоності води дане море стоїть на третьому місці після Мертвого і Червоного морів.

Середземне море знаходиться на дуже вигідному місці планети, тому його береги досить густо заселені. Пляжі моря належать Ізраїлю та Лівану, Іспанії, Франції, Італії, Греції, Словенії, Хорватії, Албанії, Лівії та Єгипту, Марокко й Алжиру, а також Тунісу. Найвідомішими островами в цьому морі є Кіпр та Кріт, Мальта і Корсика, Сардинія і Балеарські острови.

Серед російських туристів особливою популярністю користуються курорти Туреччини. На пляжі Туреччини люди їздять відпочивати круглий рік, а турагентства завжди готові запропонувати в цю країну гарячий тур. Тут є всілякі готелі, що пропонують свої послуги на будь-який смак і гаманець.