Міжнародний аеропорт Хургада

Міжнародний аеропорт Хургада

Міжнародний аеропорт Хургада

Міжнародний аеропорт Хургада

Аеропорт розташований в 5 км на південний захід від центру міста Хургада (району Дахар). Аеропорт обслуговує безпосередньо Хургаду – адміністративний центр єгипетській провінції Червоне море, морський порт Сафага, а також безліч невеликих курортних містечок на узбережжі Червоного моря: Ель Кузейр, Ель-Гуна, Шарм-Ель-Нага, Махмея, Сома-Бей і Макаді-Бей.

У 2009 році в аеропорту було обслужено майже 7 мільйонів пасажирів. Аеропорт в даний час володіє тільки одним терміналом. Однак у зв’язку із зростанням популярності місцевих курортів і постійним збільшенням пасажиропотоку були проведені серйозні роботи щодо розширення його площ. Так був значно збільшений зал прильоту (його реконструкція обійшлася майже в 155 мільйонів доларів США).

У будівлі аеровокзалу є все необхідне для пасажирів: ресторани і кафе, пункти обміну валюти, телефони і поштове відділення, магазини сувенірів і товарів першої необхідності, камера зберігання, ВІП-зал, пункт прокату автомобілів.

В зоні вильоту є магазини дьюті-фрі, в яких зі значною знижкою можна придбати елітну парфумерію, алкоголь і кондитерські вироби.