Старе місто Шарм-ель-Шейха

Старе місто Шарм-ель-Шейха

Старе місто Шарм-ель-Шейха

Старе місто Шарм-ель-Шейха

Цей район розташувався на берегах бухти Шарм-ель-Майя. Пляжі в Старому місті піщані, з зручним пологим входом в море. Вони ідеально підходять для туристів, які не надто впевнено тримаються на воді, і для тих, хто не хочуть заходити в море через понтон, а також для сімей з дітьми. Численні готелі, оформлені, як правило, в арабському стилі, запропонують досить комфортний відпочинок, що включає всі можливі курортні розваги.

Район Старого міста дуже популярний і завдяки своєму ринку, де завжди можна купити недорогі сувеніри, фрукти і ароматні спеції. А ще тут є кольорові папіруси, запашний тютюн, ароматичні масла, строкаті килими – загалом, весь набір традиційного східного базару. У затишних кафе, обклавшись м’якими подушками, можна випити чашку палючого кави або викурити кальян. Місцеві танцівниці здивують вас своєю майстерністю, виконуючи танець живота.

В кафе і ресторанах Старого міста подають дуже смачні страви, приготовані на вугіллі. Особливо гарні креветки запечені і приготована на грилі м’ясо.