Будинок-музей Гауді

Будинок-музей Гауді

Будинок-музей Гауді

Будинок-музей Гауді

Будинок-музей Антоніо Гауді розташований на території парку Гуель і був відкритий друзями великого архітектора Гауді в 1963 році в його колишньому будинку. Примітно, що Гауді жив у цьому будинку в парку Гуель до кінця свого життя, не переїжджаючи.

Особняк побудований в тому ж стилі, що і всі будинки в місті-парку Гуель – в ньому чітко простежується любов художника до мистецтва та музики, його стиль, який в свій час так і не знайшов визнання. Будівля виконана в рожевому кольорі, в інтер’єрі переважають зразки меблів, серед яких особливу увагу заслуговує меблі з особняків Міла і Бальо.

У музеї зібрані майстри не тільки зразки меблів, створеної для себе та інших, але і деякі речі, що належали архітектору. Також у будинку-музеї Гауді розташована дивовижна колекція полотен відомих і талановитих живописців Пікассо і Миро. У цьому особняку все говорить про великого майстра, навіть огорожа будинку, навколишнє сад, була створена руками архітектора. В ній Гауді втілив той художній стиль, який так характерний для його творчості – виті арки, створені повністю з металу.

Особняк вражає одночасно своєю величчю і бунтівними і романтичними мотивами – це не просто ще один будинок з парку Гуель, будинок великого генія Антоніо Гауді.