Сіам Парк

Сіам Парк

Сіам Парк

Сіам Парк

Сіам Парк – один з найбільших європейських аквапарків, просочений чарівною атмосферою тайського королівства. Сіам Парк чує щасливі вигуки своїх відвідувачів з 2008 року. Саме в цей рік спільне дітище Крістофа Кісслінга, архітектора Рутаи, знаменитого італійського художника Паоло Бонанно і видатних інженерів побачило світ.Результат вразив і порадував всіх. Далі – про радощі, які очікують вас в парку водних атракціонів.

Скляний коридор величезною, майже 30-метрової гори Tower of Power проходить крізь акваріум з рибами, а біля басейну зі значною штучною хвилею розбитий піщаний пляж. Віндсерфери закохалися у триметрову хвилю так само сильно, як любителі ексклюзивних сувенірів і делікатесів в плавучий ринок в стилі стародавньої тайської села.

Шукачів романтики можна виявити в приватних бунгало і на терасі, звідки відкривається неперевершений вид на простори Атлантичного океану. Цінителі спа відпочивають в масажному салоні, а діти, як правило знаходять собі розваги в дитячому містечку Сіам Парку.