Скеля Афродіти

Скеля Афродіти

Скеля Афродіти

Скеля Афродіти

Легендарна батьківщина Афродіти — Петра-ту-Роміу — район між Пафосом і Лимасолом, найкрасивіший на Кіпрському узбережжі. Відповідно до грецької міфології, саме в цьому місці Афродіта — богиня любові, краси і родючості — з’явилася на світ з морської піни. До берега вона допливла на раковині, керованої дельфінами, і зупинилася в Палепафосе, де на її честь був збудований храм.

Культ Афродіти лежить в основі релігійного життя стародавніх кіпріотів. Вона прославилася як Велика Матір, дарує землі родючість і достаток. Афродіта перетворила весь острів у своє святилище, надавши Кіпру міфічну славу острова любові.

Місце народження Афродіти володіє особливою енергетикою. Всі, хто потрапляє сюди, відчувають особливий прилив сил: до жінок повертається молодість і краса, а чоловіки стають сильними і сміливими.

Біля скелі Афродіти знаходяться пляжі, величезні скелі з рожево-сірого піщанику, берег усипаний ідеально гладкою різнобарвною галькою, серед якої трапляються шматочки морського бурштину, а море наганяє з жахливою силою нескінченні хвилі, що розбиваються об берег і обволікають його білосніжною піною. На горизонті — тільки море, скелі і божественні картини…