Маяк Колумба

Маяк Колумба

Маяк Колумба

Маяк Колумба

Один із символів Домінікани — величезний маяк Фаро-про-Колон, або «Маяк Колумба» розташований на височині в східній частині Санто-Домінго. Тут працює музей, а в біломармуровому мавзолеї покояться останки великого мореплавця Христофора Колумба.

Будівництво Фаро про Колон тривало протягом 70 років і закінчилося в 1992 році. Відкривав Маяк Папа Римський Іоанн Павло II. Споруда з бетону висотою 33 метри, шириною – 44, і довжиною – 310 нагадує багатоступеневу індіанську піраміду.

На даху Маяка розташована ціла батарея спрямованих в небо прожекторів. Створений ними стовп світла видно за десятки кілометрів. Ночами на тлі чорного неба світло маяка малює величезний білий хрест – це видовище залишає незабутнє враження.

Усередині маяка розташований мавзолей з білого мармуру з останками великого мореплавця Христофора Колумба. У почесній варті біля нього стоять гвардійці. Тут же розміщується і музей, присвячений історії створення пам’ятника, а також відкриття і завоювання американського континенту, є кілька залів, присвячених дружнім країнам, в тому числі і Росії (там можна побачити наших матрьошок).

Стіни маяка прикрашають мармурові плити з висловами великих мандрівників і видатних людей. Навколо будівлі маяка розбитий великий красивий парк.