Старий порт Тель-Авіва

Старий порт Тель-Авіва

Старий порт Тель-Авіва

Старий порт Тель-Авіва

Порт Тель-Авіва, відомий як Намаль, розташований на північ від центру міста, в тому місці, де річка Яркон впадає в Середземне море. Будівництво порту почалося в кінці 30-х років минулого століття, коли у євреїв виникли великі труднощі з використанням належить арабам порту в Яффі. Коли в 1965 році в Ашдоді був побудований новий порт, Намаль припинив своє існування як порт і аж до 90-х років минулого століття залишався занедбаним. А потім у нього почалося нове життя, що представляє собою суцільне свято.

Зараз відбудований старий порт є сьогодні одним з найпопулярніших місць відпочинку в Тель-Авіві. Рано вранці по дерев’яних настилах люблять пробігтися любителі пробіжки, приваблює він так само і велосипедистів і любителів водних видів спорту. Вдень в порту збираються любителі шопінгу, в розпорядженні яких безліч магазинів і бутиків.

Це чудове місце для прогулянок з дітьми. Тут є спеціальні дитячі майданчики, і, оскільки машинах заборонений в’їзд сюди, тут роздолля для малюків, які люблять поганяти по дерев’яним тротуарах на самокатах і роликах, поки їх батьки сидять в одному з численних тутешніх кафе.

По п’ятницях тут відкривається можна застати «органік-ринок», та придбати екологічно чистих овочів і фруктів. Ярмарок антикваріату відкривається кожну суботу і працює весь день.

Вечорами ресторани і бари з видом на море і міст, що з’єднує береги річки Яркон, переповнені відвідувачами. А опівночі відкриваються знамениті нічні клуби Старого Тель Авівського порту, такі, як «Ангар 11», розташований в старому корабельному доці, або «TLV», назва якого – абревіатура Тель-Авіва. У клубах виступають як місцеві діджеї, так і світові зірки, і ночами сюди потоками стікається молодь.

У порту регулярно проходять різноманітні заходи – ярмарки, концерти, виставки, міжнародні конгреси, спортивні змагання, паради і багато іншого.