Рибальське село Муйне

Рибальське село Муйне

Рибальське село Муйне

Рибальське село Муйне

Село Муйне неподалік від Фантьета знайшла свою назву від слів «мис» і «укриття» – тут здавна ховалися від шторму місцеві рибалки. Сьогодні поряд з рибальським промислом все більший розвиток до цих краях отримує туристичний бізнес.

Село вдало розташована біля моря, на березі бухти, де днем «паркуються» сотні кораблів і рибальських човнів, ховаючись від великих хвиль і вітру. Рано вранці, з першими сонячними променями, вся ця флотилія вирушає в море, щоб незабаром повернутися з уловом. Якщо встати раніше і прийти прямо до початку торгівлі, то можна дуже недорого купити всякі морські делікатеси. А можна зайти в один з місцевих ресторанчиків і вибрати будь-якого плаваючого в акваріумі морського гада, і тебе тут же його приготують.

Сьогодні село Муйне часто порівнюють з Гаваями – тут прекрасні білосніжні пляжі, чиста вода, яскрава тропічна рослинність. Уздовж берегової смуги побудовані сучасні готелі і скромні бунгало, багато з яких буквально в 10 кроках від кромки моря. Відпочиваючим у них дуже приємно засинати і прокидатися під шум хвиль і шелест пальм.

Ця місцевість з недавніх пір дуже сподобалася любителям кайтсерфінгу. Яскраві парашути, наповнені морським вітром, розцвічують небо над пляжем з ранку до вечора.