Стара Анталія

Стара Анталія

Стара Анталія

Стара Анталія

Стара Анталія — так турки любовно називають історичний центр приморського міста Анталья. Старе місто — це місце, де зосереджено величезну кількість середньовічних будівель, давніх церков і мечетей.

Анталья відома як метушливий курортне містечко, проте в старому місті панує зовсім інша атмосфера. Це дивовижне історичне місце, буквально просочене духом старовини. Тут можна знайти будівлі епохи Римської імперії, рештки візантійських церков і спадщина Османської імперії. Архітектура Старого міста здатна задовольнити навіть самий вишуканий смак — тут наче переплелись різні епохи та різні стилі, створивши дивно мальовничу суміш.

У Старій Анталії збереглося чимало архітектурних пам’яток, визнаних культурною спадщиною країни. Це такі будівлі, як мечеть Іскеле, мінарет Кесик, ворота Адріана, вежа Хидирлик і багато інших. Щоб обійти всі визначні місця Старого міста, знадобиться цілий день — настільки він великий.

Прогулянка по Старій Анталії — це ідеальний варіант для тих, хто вже втомився від пляжних розваг і хоче доторкнутися до справжньої культури цього древнього міста.