Бухта Афродіти

Бухта Афродіти

Бухта Афродіти

Бухта Афродіти

Бухта Афродіти – одне з найромантичніших і найкрасивіших місць Європи, розташоване на острові Кіпр. За переказами саме тут вийшла з морської піни давньогрецька богиня кохання Афродіта. Коли вечоріє, омивані ласкавим морем скелі забарвлюються заходом в химерні тони, а рожеві олеандри і зелені чагарники ще сильніше підкреслюють вічну красу цього дивного райського місця.

Туристам здається, що час не владний над цим куточком природи, і що тутешній прекрасний пейзаж залишився незмінним ще з давніх часів. У бухті розташована нависає над водою скеля, біля основи якої знаходиться невеликий грот. Саме в ньому, згідно з міфом, богиня любові приймала ванни з джерельної води, готуючись до побачень. По дорозі сюди ви помітите безліч різноманітних намиста й стрічок, залишених туристами на гілках дерев, що б ще хоча б раз повернутися сюди.

Неподалік від грота знаходиться пляж, на якому ви не знайдете жодної інфраструктури, це дике, залишене в первозданному вигляді, місце. Обов’язково відвідайте його, адже тих, хто скупається у цій бухті, чекає чудовий подарунок від Афродіти – молодість і краса, які залишаться навічно.