Термальні ванни

Термальні ванни

Термальні ванни

Термальні ванни

У Таїланді справжньою Меккою для туристів є місто Паттайя. Тут зосереджені найкращі курорти країни, в яких кожен відпочиваючий зможе відчути себе поважним і почесним гостем. Також в Паттаї розташовані одні з найкращих лікарень на основі пансіонів. У них надається найширший спектр цілющих процедур: грязьові маски, вода з мінеральних джерел, лікувальні масажі і термальні ванни.

Термальні ванни, також відомі як Радонові джерела, є справжнім дивом природи — це три натуральних басейни з температурою води від 30 до 45 градусів. У кожному з них вона підтримується природним чином. Вважається, що скупавшись у цих джерелах, ви позбудетеся від проблем з опорно-руховим апаратом, а також зможете омолодити і очистити свою шкіру.

Найкращим часом для відвідування ванн є період з 7 до 8 години ранку. Саме в цю пору сонце ще не встигає сильно нагріти повітря, завдяки чому в басейнах буде дуже приємно знаходиться. Для найбільш ефективної дії ванн слід дотримувати певну процедуру купання: спочатку потрібно зануритися в річку, що тече біля джерел, а після цього пробути п’ять хвилин у вподобаному вам басейні з найбільш придатною температурою. Процедуру слід повторити 3 рази.