Плавучий ринок Дамноен Садуак

Плавучий ринок Дамноен Садуак

Плавучий ринок Дамноен Садуак

Плавучий ринок Дамноен Садуак

Спочатку планувалося, що в цьому місці будуть торгувати сільськогосподарською продукцією, проте дуже швидко асортимент товарів став настільки великим і сильним, що на плавучий ринок потягнулися тисячі не тільки тайців, але і допитливих туристів. Ринок метушливий і барвистий. Півсотні човнів, а то й більше, лавірують навперебій, щоб дістатися до покупців. Ви можете купувати товари з берега або з човна. По секрету: на воді це більш процедура хвилююча.

Обов’язково спробуйте приготовані прямо в човні на грилі смажені креветки і рибу, їх продають разом з пакетиком рису. Можна купити і сосиски на шпажках і свіжі салати. Свіже повітря, звабливі запахи дивовижних приправ і вода навколо – розіграється апетит не на жарт. Неодмінно зверніть увагу на тайські сувеніри. Адже тайці – майстра свого ремесла, будь-яка фігурка дуже тонко оброблена і неповторна. До речі, з тайцями легко торгуватися, так що не соромтеся просити знижку на обраний товар.

Тут можна придбати свіжі овочі і фрукти, різноманітні приправи і прянощі, трав’яні запашні палички, товари ручної роботи, одяг, сувеніри, рибу, м’ясо. Словом, справжній ринок на воді. Головне видовище, це звичайно, самі торговці на човнах, вправно курсують від покупця до покупця.

Відправлятися на ринок краще з раннього ранку. Дістатися до ринку можна з Бангкока на автобусі до причалу Наа Тонкем, а потім доведеться плисти на човні.

Ринок неодмінно варто відвідати кожному гостю Таїланду, адже від цього місця ви привезете стільки яскравих вражень, що ще довгий час будете ділитися ними з друзями та рідними.