Руїни Карфагена

Руїни Карфагена

Руїни Карфагена

Руїни Карфагена

Карфаген – легендарне місто, який утворили колоністи-фінікійці у 841 р. до н. е. За легендою, колоністам було запропоновано зайняти стільки території, скільки зможе обмежити шкура одного бика. Фінікійці підійшли до справи дуже хитро, розрізавши шкуру бика на неймовірно тонкі смуги і зв’язавши їх між собою: таким чином, вони змогли зайняти дуже велику територію.

З тих пір вважалося, що в утвореному ними цитаделі живуть люди, які мають здібності до ведення справ, яких неможливо провести. Місто дуже швидко розвивався, з’являлися неймовірної краси архітектурні будови. Пізніше він виріс у цілу державу. Карфагеняни вели успішні завоювання, проте і вони одного разу зазнали невдачі. Карфаген був зруйнований в 146г. до н. е. З тих пір його також не пошкодував і час, але не дивлячись на це, руїни, що залишилися від легендарного міста, вражають туристів і відвідувачів.

Той архітектурний пам’ятник є одним з небагатьох свідчень того, як жили люди ще до нашої ери, які створювали прекрасні будівлі, яка культура панувала в їх час. Це унікальне місце, яке дозволяє також поглянути на історію, зануритися в минуле і уявити великих завойовників і людей, які ще в той час чудово вміли вести справи. Ці стародавні руїни розповіли багато про те часу і життя людей в давнину. Вони передали сучасним людям цінне знання про історію людини і являють собою наикрасивейший пам’ятник цієї самої історії.