Ювелірна фабрика Gems Gallery

Ювелірна фабрика Gems Gallery

Ювелірна фабрика Gems Gallery

Ювелірна фабрика Gems Gallery

Ювелірна фабрика Gems Gallery є однією з найбільших ювелірних фабрик у світі. Тут ви зможете придбати ексклюзивні ювелірні вироби.

На фабриці працюють більше ста висококваліфікованих ювелірів, які створюють авторські твори ювелірного мистецтва. У зв’язку з тим, що дизайн кожного прикраси унікальний, фотографувати на території фабрики категорично заборонено. Штат фабрики нараховує дві тисячі осіб, які володіють сімнадцятьма мовами. Саме вони проводять екскурсії по фабриці і допомагають гостям вибирати прикраси.

Під час екскурсії тут також показують невеликий фільм про видобуток каміння в Таїланді. Після проводять гостей через ювелірний цех, де розповідають про всіх етапах народження прикраси. Нарешті гостей відводять в зал, де можна придбати сподобалося. Вибір воістину величезний. Рубіни і сапфіри, якими славиться королівство на весь світ, діаманти, смарагди та напівдорогоцінне каміння – тут ви знайдете все, про що тільки могли мріяти. На кожну покупку компанія видає сертифікат якості і довічну гарантію.