Приморський парк Гагри

Приморський парк Гагри

Приморський парк Гагри

Приморський парк Гагри

Приморський парк відомий на весь світ дендропарк і одна з головних визначних пам’яток абхазького міста Гагра. Це улюблене місце для прогулянок городян і гостей міста.

Приморський парк в Гагрі був заснований в 1902 році і створювався за проектом архітектора Шервинського. Рослини для нового парку привозилися з усіх кінців Землі, в тому числі з південно-східної Азії, Австралії, Нової Зеландії, Південної Америки та Сирії. Всього в парку росте понад 400 видів рослин.

Приморський парк тягнеться на шість кілометрів уздовж узбережжя Чорного моря і займає чималу територію – більше 14 гектарів. Це дуже красиве і чисте місце, чудово підходить для прогулянок. В тутешньому повітрі так багато кисню, що з незвички може запаморочитися голова. Раніше парк був прикрашений фонтанами, статуями і ставками, в яких плавали лебеді, проте до наших днів збереглося небагато. Тим не менш парк все одно справляє сильне естетичне враження.

Приморський парк – одне з найкрасивіших місць в Абхазії, а вже для любителів рослин – це справжнісінький рай. І мало хто з туристів відмовляє собі в задоволенні прогулятися по його тінистих алеях і помилуватися дивовижним розмаїттям флори.