Пляжі Варадеро

Пляжі Варадеро

Пляжі Варадеро

Пляжі Варадеро

Варадеро — курортне місто на півночі Куби, розташований в провінції Матансас на півострові Ікакос, 134 км від Гавани. Перша згадка Варадеро зафіксовано в 1555 році, а курорт на цьому місці зародився в 1872 році.

Пляж Варадеро був визнаний ЮНЕСКО одним із самих чистих пляжів світу. Настільки завидна нагорода, а також приплюсованные до неї першокласні готелі, незрівнянні розваги, 20 спеціалізованих дайвінг-центрів, численні рибні ресторани (і не тільки рибні), печера Амбросіо з наскальними малюнками, парк Варадеро залучили сюди масу спраглих вражаючого відпочинку персонажів і перетворили пляж Варадеро в один з найпопулярніших курортів світу.

Однак, кубинської влади вищеперелічених красот явно недостатньо, тому, щоб зробити відпочинок туриста ще більш привабливим, вони ізолювали курортну територію від місцевих жителів або навпаки. Тепер місцевого колориту тут не зустрінеш, але нудьгувати не доведеться.
Можна здійснити захоплюючу прогулянку на морський яхті і відвідати різні центри підводного плавання, відправитися в заповідну зону Вараикакос і доторкнутися до 500 річному кактусу, походити по будинку-музею Дюпона, на території якого розташовані історичні ресторани. А можна просто насолоджуватися найчистішим морем і закопуватися в білий пісок, а вночі віддатися кубинської музики і танців.