Паризький Діснейленд

Паризький Діснейленд

Паризький Діснейленд

Паризький Діснейленд

Disneyland Resort Paris – комплекс парків розваг компанії «Уолт Дісней» у місті Марн-ля-Валі в 32 км на схід від Парижа. Відкриття парку відбулося 12 квітня 1992 року. Disneyland Resort Paris – повна копія діснейленду США.

Disneyland Resort Paris – 1943 га чарівництва, атмосфера всесвітньо відомих казок, легкості, дитячого трепету в душі, можливість здійснити міжгалактичну подорож, дістатися до зірок, потрапити під метеоритний дощ, познайомитися з вогнедихаючим драконом в Замку Сплячої Красуні і багато чого ще казкового зробити.

На території Діснейленду знаходяться два тематичних парку Disneyland Park (з 1992) і Walt Disney Studios Park (з 2002 року), розважальний парк Disney Village, поле для гольфу Golf Disneyland, а також готелі та ділової та житлової квартали.

Подорож в парк починається з центральною й найбільшою частині парку – Main Street (Головна Вулиця). Вулиця несе в собі дух рубежу XIX-XX ст., що підтверджується звуками галасливих старих моторів і сигнальних гудков ретро-машин. Це одна з найвеселіших і видовищних частин парку.
Друга частина – “Frontierland”. Тут ковбої, індіанці і поселенці міста кінця XIX століття, “Adventureland” – світ Індіани Джонса. Тут доведеться стрибати по містках, проходити крізь водоспади і відбивати атаки піратів. “Fantasyland” – світ Пітера Пена – “Never Land”! Можете політати разом зі слоником Дамбо і самим Пітером Пеном.

Одним словом, Disney Studios Park – це фантастичні атракціони, ефектні подання, чарівний і одночасно божевільний світ, в якому комфортно буде себе почувати і дорослий і дитина.