Лікійські гробниці в Дальяне

Лікійські гробниці в Дальяне

Лікійські гробниці в Дальяне

Лікійські гробниці в Дальяне

Дальян – маленький курорт, розташований біля аеропорту Даламан. Його околиці доставлять масу задоволення від споглядання старожитностей. Поряд з Дальяном знаходиться древнє місто Каунос. Природно, у нього є своя легенда: у сина Аполлона короля Милетоса народилися близнюки: дівчинка Бібліс і хлопчик Каунос. Близнюки сильно любили один одного, але для Бібліс це було щось більше, ніж любов до брата. Дізнавшись про це, вирішив покинути місто Каунос. Він зібрав групу мандрівників і подався невідомо куди: так з’явилося нове поселення Каунос.

Тут же Ви знайдете стародавні Лікійські гробниці, в яких поховані стародавні королі. Вони виточені прямо з скелі, що нависає над річкою. У лікійців було прийнято ховати померлих якомога вище, так як вони вірили, що душа повинна бути як можна ближче до бога.

Незважаючи на те, що ці поховання знаходяться високо в горах і здаються недоступними, серед них вже не залишилося неразоренных. Сталося це з-за давньою традицією класти померлому речі, часом дуже розкішні, які йому можуть знадобитися в потойбічному житті.