Рас-Мохаммед

Рас-Мохаммед

Рас-Мохаммед

Рас-Мохаммед

Рас-Мохаммед – перший національний заповідник Єгипту, відкритий в 1989 році. Назва цього національного парку перекладається як «Голова Мохаммеда». Створений він був з метою охорони незвичайної краси флори і фауни, яка підкорила серця багатьох туристів.

Червоне море славиться самими красивими підводними мешканцями і рослинами, а національний парк Рас-Мохаммед – це, можливо, саме багате місце в сенсі різноманіття морських та наземних мешканців і коралових рифів, яким вже більше двох мільярдів років.

На пляжах парку можна зустріти таких тварин, як лисиці, гієни, газелі і білі лелеки. Самі пляжі неймовірно красиві, а море створює відчуття неосяжності і величі, пронизаного природною гармонією.

Туристи, які зважилися зайнятися дайвінгом в парку, виявлять неймовірно красивих риб, які вражають своїми незвичайними розмальовками і формами. Дайвери побачать в теплих водах Червоного моря морських ковзанів, скатів, бараккуд. Крім того, уламки затонулого у 1941 році англійського корабля створюють відчуття справжньої дослідницької експедиції – ну дуже запам’ятовується видовище!