Сад каменів миллионолетних

Сад каменів миллионолетних

Сад каменів миллионолетних

Сад каменів миллионолетних

Територія садово-паркового комплексу “Парк миллионолетних каменів”, розташованого в 15 хвилинах їзди від центру Паттайї, охоплює близько 29 га. Це одна з користуються великою популярністю міських визначних пам’яток. Створення парку почалося в 1989-1992 роках за ініціативою бізнесмена і мецената Хуна Суана Фаномваттанакула, який виділив власні кошти на цей проект. Будучи цінителем прекрасного, він пропагує збереження природи Таїланду, а також культурних традицій. І ось вже більше 30 років він по крихтах створює унікальну колекцію чудових зразків флори і фауни, які в природі можна зустріти досить рідко.

“Парк миллионолетних каменів” – це не просто парк, це справжній музей під відкритим небом. Відвідувачі парку можуть зануритися в неймовірне різноманіття рослинного і тваринного світу, насолодитися прекрасним ландшафтним дизайном і отримати море чудових вражень. Територія парку рясніє безліччю дерев з пишними кронами і чудовими квітами, доріжки петляють серед декоративних чагарників, а вода струмує каскадами.

Крім природних принад і найбільшого в Таїланді штучного водоспаду, в числі головних визначних пам’яток парку варто відзначити сад каменів, де увазі мандрівників представлені скам’янілі дерева, що зростали сотні мільйонів років тому. Тут же можна побачити мініатюрні дерева Бонсай, над створенням яких майстри ландшафтного дизайну часом працюють більше ста років. Все це пишність справляє воістину неймовірне враження.