Тямские вежі По Нагар

Тямские вежі По Нагар

Тямские вежі По Нагар

Тямские вежі По Нагар

За оцінками істориків і археологів, Тямские вежі По Нагар були побудовані в VII-XII століттях. Спочатку було 8 башт, збудованих на території, яка використовувалася для релігійних ритуалів вже у II ст. н. е. До нашого часу збереглися тільки 4 вежі.

Тямские башти були побудовані на честь богині Янг Іно По Нагар, яка, за переказами, була покровителькою Нячанга. Традиції проведення церемоній і ритуалів у цій місцевості збереглися до цих пір: Тямские вежі регулярно відвідують китайці та в’єтнамці-буддисти.

Найбільший захват викликає Північна Вежа, яку також називають Тхап Тінь. Біля входу в башту знаходиться танцюючий Шива, що уособлює руйнівне начало всесвіту, трансформацію, творення. У башті знаходиться медитаційний зал, в якому багато століть тому місцеві жителі чинили медитації і шукали свій шлях, знаходили гармонію й умиротворення. На даний момент зал сильно зруйнований – час не пощадив. Однак теплу і приємну енергетику можна відчути і сьогодні. Вежа Тхап Тінь являє собою найкрасивішу з чотирьох уцілілих. Також інтерес являє собою спосіб спорудження веж, при будівництві між цеглинами не використовували ніяких склеювальних складів, цеглу спекали між собою.

На території Тямских веж також розташований музей, який розповість багато про часи стародавніх тямских мудреців і особливості життя людей в окрузі Нячанга.