Аквапарк Аквавенчур

Аквапарк Аквавенчур

Аквапарк Аквавенчур

Аквапарк Аквавенчур

“Аквавенчур” – один з найпопулярніших аквапарків Дубая. Він розташований на знаменитому штучному острові Пальма Джумейра, на березі Перської затоки, і користується заслуженою популярністю у туристів.

“Аквавенчур” визнаний найбільшим аквапарком Об’єднаних Арабських Еміратів – його площа становить 42 акра. Тут встановлено безліч водних гірок, швидкісних спусків, хвильових басейнів та інших водних атракціонів. На території парку навіть протікає справжня річка загальною довжиною майже два кілометри. А для найменших відвідувачів Аквавенчуре передбачений спеціальний дитячий басейн.

Крім атракціонів, в аквапарку розташований дельфінарій, і за окрему плату можна поплавати в басейні з дельфінами. А в місцевому акваріумі можна помилуватися на різних морських мешканців – акул, електричних скатів і екзотичних рибок. Крім того, в Аквавенчуре є і самий звичайний пляж – парк розташований прямо на узбережжі, і водні атракціони плавно зливаються з самим справжнім морем. Тут можна спокійно позасмагати і викупатися.

Природно, “Аквавенчур” відповідає найвищим стандартам безпеки і санітарним нормам. Невисокі ціни і чудова якість розваг приваблюють сюди безліч відпочиваючих з усіх кінців Дубая.