Старе місто Таллінна

Старе місто Таллінна

Старе місто Таллінна

Старе місто Таллінна

Якщо Вас вражає середньовічна архітектура, а дух старовини так і манить у свої обійми, то старе місто Таллінна – відмінне місце для дослідження вуличок і двориків, частини яких були сформовані ще в період з XI по XV століття. XV — XVI століття вважаються » золотим віком Талліна, адже він грав важливу роль в області Балтійського моря. Економіка в ті часи була висока: вона сприяла активній забудові міста і зміцнення його меж.

Старе місто поділяється на дві частини: Нижній і Верхній (Вишгород). У Верхньому місті в давній час жила знати, а в Нижньому – менш заможні люди. Дві відокремлені частини кріпосною стіною, яка теж добре збереглася і дотепер.

У Нижньому Талліні розташована Ратушна площа, на якій раніше відбувалися масові дії. В наші дні на площі теж проходять ярмарки та фестивалі (Дні Середньовіччя та Різдвяні ярмарки). В обох частинах міста турист познайомиться з численними соборами, кав’ярнями, палацами і замками, які зберігають дух старовини і роблять старе місто унікальним і неповторним.