Розважальний центр Порт Ель Кантауї

Розважальний центр Порт Ель Кантауї

Розважальний центр Порт Ель Кантауї

Розважальний центр Порт Ель Кантауї

Порт Ель Кантауї – знаменитий туристичний відпочинковий центр, який знаходиться в одному з передмість Сусса. Тут сконцентровано практично все, про що будь-який мандрівник може тільки мріяти: величезна кількість сувенірних магазинів, затишних кафе і ресторанчиків. Великою популярністю користується музичний фонтан. Вид струмує води на тлі приємної музики або вечірнього світлового шоу нікого не залишає байдужим. Не кажучи вже про аквапарку, парку атракціонів, ботанічному саду і зоопарку, дискотеках та багато-багато іншого.

Розважальний центр “Порт Ель Кантауї” спочатку планувався як місто, виключно, для туристів, в якому традиційний туніський стиль життя був би представлений в більш вільній та демократичній атмосфері. Початок будівельних робіт припадає на 1975 рік, а кошти на реалізацію проекту виділили банки Абу-Дабі, Кувейту, а також Міжнародний банк реконструкції і розвитку. В результаті цих спільних зусиль з’явився Центр Порт ель Кантауї в стилі старовинних середземноморських містечок, здатний одночасно прийняти 300 яхт і морських катерів.

В сутності, Порт Ель Кантауї – абсолютно автономна прогулянкова зона з повним набором всіляких розваг. А пляжі Порт ель Кантауї гідні бути включеними в число кращих в Тунісі.