Океанаріум Анталії

Океанаріум Анталії

Океанаріум Анталії

Океанаріум Анталії

5 мільйонів літрів, розміщені в приміщенні площею понад 12 тисяч квадратних метрів – це про океанаріум в Анталії. За своїми гігантськими розмірами вона поступається лише океанариумам ОАЕ, Японії, США та Іспанії.

Океанаріум може запропонувати своїм відвідувачам два типи екскурсій: пізнавальну та розважальну. Комплекс розділений на 36 тематичних зон, де діти й батьки можуть не тільки познайомитися з 20 тисячами видів риб та інших мешканців морів і океанів, річок і озер. Якщо Ви хочете розваг, то на території океанаріуму Вас чекають кафе і ресторани, дитяча ігрова зона, кінотеатр, пейнтбол, виставкові зали. Але найцікавіше – це відкритий басейн в зоні “Мальдіви”, де можна поплавати разом з морськими котиками і нешкідливими акулами.

Родзинкою океанаріуму без перебільшення можна назвати зону “Сніжний світ”. Тільки уявіть: на вулиці сонце, пальми, пляжі, а Ви катаєтеся на санках по засніжених горах і ліпіть сніговиків. У спеціально обладнаному критому павільйоні створили царство вічної зими. Температура тут не підніметься вище -5 градусів, що дозволило творцям побудувати гірки і трампліни, голку і навіть будиночок Санта-Клауса. Вартість цього задоволення 29 доларів, а для дітей від 2 до 13 років – 22 долари.