Заборонене місто

Заборонене місто

Заборонене місто

Заборонене місто

Заборонене місто розташоване в самому центрі Пекіна. Його великі території і включають в себе безліч будівель. Цей палацовий комплекс дозволяє відвідувачам перейнятися історією і культурою Китаю, типові архітектурні елементи, кольори, скульптури.

Заборонене місто побудований за всіма правилами науки фен-шуй: вхід дивиться на південь, з півночі його закривають гори, а всередині протікає річка. Все це сприяє накопиченню енергії, що повинне було дозволяти китайським правителям краще і ефективніше керувати країною. Також довгий час Заборонене місто було заборонено входити всім простолюду. Перебувати там могли тільки царююча династія і їх слуги, євнухи, наложниці. Однак, не всі дотримувалися ця заборона навіть під страхом смертної, болісної страти. Простим людям було цікаво дізнатися, що знаходиться за десятиметровими стінами Забороненого міста і багато ризикували своїми життями.

Відвідуючи заборонене місто, туристи можуть спостерігати більше мільйона різних скульптур і культурних цінностей Китаю. Насолодитися тією дивно атмосферою, яка так далека від західного світу.