Родоський акрополь

Родоський акрополь

Родоський акрополь

Родоський акрополь

Руїни древнього Акрополя на Родосі розкидані по горі Монте Сміт. Величний акрополь міста Родос, в першу чергу, відомий руїнами античного храму Аполлона Піфійського, датованого II століттям до н. е., древнім Піфійським стадіоном досить солідних розмірів, де проводилися античні ігри, присвячені Аполлону, і унікальним мармуровим амфітеатром ораторського мистецтва.

Саме тут навчався Цицерон, адже це був театр відомої в ті часи школи. Сьогодні антична споруда амфітеатру має свій первинний зовнішній вигляд. Хоча від колишньої античної краси залишилося небагато – кілька колон храму Аполлона, напівкруглий, ступінчастий театр школи ораторського майстерності Одеон – Родоський акрополь красивий і величавий. Крім того, багато експертів вважають, що саме тут, а не в гавані, розташовувалося одне з чудес світу – 36-метрова статуя Колоса Родоського, відлита з бронзи і срібла.

Гості красивого міста Середземномор’я, ознайомившись та насолодившись пам’ятками античної епохи у Родоському акрополі, зможуть уявити картину життя людей у ті часи, дізнатися багато нового з історії і зробити на пам’ять фотографії у античної ораторській трибуни, на збережених щаблях стародавнього амфітеатру і стадіону всесвітньо знаменитого акрополя.