Озеро Байкал

Озеро Байкал

Озеро Байкал

Озеро Байкал

«Велика вода», «північне море», «багате озеро» – лише деякі з тих назв, якими предки називали це таємниче і чарівне місце. В центрі Євразії лежить блакитним вузьким півмісяцем озеро Байкал.

Якщо ви хочете відпочити від суєти мегаполісів, від невідкладних справ і міських проблем, то місця краще Байкалу не знайти. Ласкаво просимо до витоків самої матінки-природи! Первозданність буде оточувати вас всюди: вона у дикій і буйної тайзі, в повітрі, наповненому пахощами моря, в кришталево чистій ваблячою синяві води, в кожному камені і квітці. Ви побуваєте в затишних бухтах і затоках, побачите величні скелі з їх гротами і печерами, відчуєте, як жили наші предки, залишили письмена на величних склепіннях. Ви зможете доторкнутися до магії озера і відчути всю його велич.

Навколо найглибшого озера в світі знаходиться безліч природних та історичних пам’яток: скеля Шаман-камінь, Ушканьи острова, Піщана бухта, півострів Кобиляча Голова, мис Шаманський і скеля Хобот. Вже одні ці назви народжують в голові містичні і таємничі видіння! Тут ви зможете знайти заняття по душі, будь то круїз на теплоході, подорож на байдарках, риболовля, піша прогулянка по Великій Байкальської Стежці або медитація на березі в гармонії з природою.