Райська бухта

Райська бухта

Райська бухта

Райська бухта

Місто Чамьюва розташований на відстані 6 кілометрів від Кемера і 64 км від Анталії. Він є меккою для туристів, які шукають умиротворений і спокійний відпочинок. Ще в 90-х роках багато інвестори помітили красу тутешньої природи і почали розвивати інфраструктуру та туристичний бізнес у цих краях. Місто оточений хвойними лісами з неймовірно чистим і ароматним повітрям, наповненим фітонцидами.

Недалеко від міста розташувалося одне з найдивовижніших місць в місті – «Райська Бухта». Свою назву вона отримала не просто так: вночі тут можна спостерігати яскраве світіння води навколо людей, що купаються. Не бійтеся поринути: причиною світіння живуть тут є унікальні мікроорганізми. Якщо ви їх потурбувати – вони почнуть виділяти фосфоресціюючий фермент і тим самим створювати навколо себе сяючий ореол.

Тутешній ландшафт досить скелястий, пласти сланцю виходять прямо над берегом. Якщо ви вирішите відвідати бухту в нічний час, то обов’язково візьміть з собою теплий одяг, оскільки після заходу сонця тут швидко холоднішає.