Плантацію з вирощування спецій

Плантацію з вирощування спецій

Плантацію з вирощування спецій

Плантацію з вирощування спецій

Плантація Сахакари – одна з двох розташованих в штаті Гоа великих господарств з вирощування традиційних індійських спецій. Розташована вона всього в 2-х кілометрах від міста Понда і тому дуже зручна для відвідування.

Спеції – невід’ємна частина індійської кухні. Тому не варто упускати можливість познайомитися з тим, як їх вирощують на цій плантації вам все розкажуть і покажуть. У кожного на кухні є запашні приправи у вигляді порошків. Але тільки тут ви побачите, з чого вони виходять. Чорний перець, кардамон, мускатний горіх, кориця, гвоздика, чилі, коріандр – і це ще не повний список того, з чим вас тут познайомлять. Предмет особливої гордості господарів ферми – вирощувана тут ваніль.

Крім того, відвідувачам нададуть як теоретичну, так і практичну інформацію про застосування спецій і в звичайній дієті, і для лікування поширених захворювань. Для любителів екзотики організують катання на слоні. А в кінці екскурсії ви зможете розслабитися, посидівши в затишному ресторанчику, де вам в глиняних горщиках подадуть обід, приправлений місцевими ароматними спеціями.