Площа Синьорії

Площа Синьорії

Площа Синьорії

Площа Синьорії

Площа Синьорії знаходиться у Флоренції, на даний момент на ній розташовується Муніципалітет Флоренції. Являє собою якийсь музей під відкритим небом.

Площа має багату історію, починаючи з римських часів. У римлян вона використовувалася в якості театру, після на площі були побудовані вежі і в них заселені сімейство Уберти, але через кілька років сімейство було вбито і будівлі зруйновані. Так утворилася площа.

Свою назву вона бере від Палацу Синьйорії, нині має назву Палаццо Веккьо.

Синьорії – одна з головних площ Флоренції. У центрі площі можна помилуватися на фонтан «Нептун», який був створений за проектом Аммонати. Фонтан являє собою групу скульптур, в центрі яких розташовується Нептун.

Вкрай приваблива і цікава Лоджія Ланци. Це арочний павільйон з п’ятнадцятьма статуями під дахом. На жаль, більшість статуй є вкрай майстерно зробленими копіями. Два твори є оригіналами («Персей з головою Медузи» Бенвенуто Челліні та «Геркулес і Кентавр» Джамболоньи).

Також на площі варто звернути увагу на кінну статую герцога Козімо I Медічі, створену Джамболонье. На землі можна побачити круглу мармурову плиту, яка була місцем спалення ченця-реформатора Джироламо Савонароли в 1498 році.