Парк в центральній Аланьї

Парк в центральній Аланьї

Парк в центральній Аланьї

Парк в центральній Аланьї

Одним з найпопулярніших курортів Туреччини є Аланья, вона заслужено користується високим попитом у туристів та інвесторів. Щорічно мільйони туристів відвідують цей курорт, адже саме тут знаходиться найчистіше в світі узбережжі Середземного моря, краса навколишньої природи і відмінний клімат, що дозволяє поправити здоров’я.

В центральній частині міста, в 2003 році почалася закладка парку. Його розташували неподалік від міського пляжу, щоб всі бажаючі могли перепочити від гарячого сонця в тіні широколистих дерев. На його створення знадобився один рік і більше 5 мільйонів доларів. Парк розтягнувся на 950 метрів в довжину і на 480 метрів в ширину. Тут встановлено три великих фонтану і один ставок.

Рослинність тут досить різноманітна, дизайнери намагалися створити атмосферу південного саду, і це у них відмінно вийшло. У парку висадили різноманітні види пальм, оливкові дерева, магнолії і кучеряві ліани. Практично вся рослинність була привезена сюди вже в подрощеном вигляді для прискорення формування ландшафту. Це місце давно облюбували фотографи, так як тут можна знайти безліч унікальних куточків природи, які відмінно підійдуть для обкладинки журналів, календарів та листівок.