Пивна Хофбройхаус

Пивна Хофбройхаус

Пивна Хофбройхаус

Пивна Хофбройхаус

Пивна Хофбройхаус – одна з найстаріших пивоварень Мюнхена. Зараз це пивний ресторан з садом, розташований на площі Плацль.

Хофбройхаус заснували в XVI столітті як придворна пивоварня баварських герцогів. З часом пиво стало доступним не тільки для герцогів, але і для простих громадян. У XIX столітті марку «Hofbräu» зареєстрували, щоб захистити від підробок. У цьому ж столітті стара будівля пивоварні було замінено на нову будівлю ресторану.

В новому будинку може розміститися близько 4000 чоловік. Зали Хофбройхаус: зал Швемме (льох) з баварської музикою, кабінет Бройштюберл (пивна кімната), оброблений в стилі ретро, парадний зал, в якому крім сцени і столів розташовується музей історії пивоварні, і сад під відкритим небом. У залах щодня проводяться вечори з баварської музикою і танцями. Людям пропонується три сорти пива: темний низового бродіння, світле низового бродіння, пшеничне верхового бродіння. Також там виготовляються пивні коктейлі з лимонадом. На закуску – баварські страви (білі ковбаски і печеня зі свинини). У кіоску можна придбати пам’ятні сувеніри з фірмовою атрибутикою «Хофброй».