Палац Пітті

Палац Пітті

Палац Пітті

Палац Пітті

Палац Пітті є одним із знаменитих у Флоренції, будівництво якого датується XV століттям і розташований він недалеко від не менш відомої площі Пітті. Спочатку палац служив резиденцією Медічі, потім перейшов в руки Лотаринзького герцогів і, нарешті, його повноправними власниками стали італійські монархи.

Палац являє собою великий історичний комплекс, в якому розміщуються художні музеї. Весь палацовий ансамбль займає площу 32 га. Велика частина внутрішнього простору віддана під картинну Палатинскую галерею. Колекція, що зберігається в ній, належала герцогам Медічі, яку продовжували поповнювати члени сімей Лотаринзького герцогів. Розташування картин не змінювалося з давніх часів, що саме по собі унікальне.

Розкішне оздоблення внутрішніх приміщень створює приголомшливий ефект і служить прекрасним фоном для художніх творів. Крім Палатинской галереї в палаці розташовані Музей костюма, Музей срібла, Музей карет, Музей порцеляни. Кожен з яких, зберігає стародавні артефакти, що належать різним епохам історії Італії.

Навколо палацу росте чудовий сад Боболі з прекрасними фонтанами, печерами і скульптурами.