Набережна Паттайї

Набережна Паттайї

Набережна Паттайї

Набережна Паттайї

Набережна Паттайї і за сумісництвом центральний міський пляж тягнеться на десятки кілометрів уздовж всього узбережжя. Уздовж неї йде вулиця Beach Road, на якій розташовані всі головні готелі, ресторани і торгові центри. Від Beach Road беруть початок головна пішохідна і прогулянкова вулиця Walking Street, на якій розташовані бари, клуби і дискотеки.

Для купання вона не особливо підходить. На набережній постійно проїжджають невеликі катери і човни, а буквально в двох метрах знаходиться шумна вулиця. Вода тут не сама чиста, і більшість туристів воліє відпочивати біля коралових рифів або на заміських пляжах.

Життя тут оживає ближче до ночі, коли основне автомобільний рух стихає, повітря наповнюється прохолодою і люди вибираються назовні, щоб прогулятися. Причому тут дуже часто можна зустріти значних європейців з крихкими азиатками.

Вночі Паттайя галасливий і неспляче місто. Десятки клубів і дискотек всю ніч безперервно запрошують відпочити і потанцювати, ресторани і бари тільки починають працювати.