Пляж Бечічі

Пляж Бечічі

Пляж Бечічі

Пляж Бечічі

Бечічі – це прибережний туристичний курорт Чорногорії, розташований у парковій зеленій зоні позаду прославленого пляжу Бечічі, біля історичного міста Будва на Адріатичному узбережжі Чорногорії. Його місце розташування, клімат, прекрасні піщані пляжі, розвинена інфраструктура і, звичайно, вражаюча природна і рукотворна краса цього містечка роблять його ідеальним для сімейного відпочинку.

Бечічі відноситься до категорії «блакитний прапор» (це символ європейської екологічної асоціації). У найближчих околицях розташовано найчистіші і красиві пляжі – Могрен, Мілочер, Пржно, Каменово, до яких менше години їзди на автомобілі. В Бечічі на кожному кроці трапляються різноманітні кафе, ресторанчики, бари, а для любителів нічного життя – нічні клуби. У сезон часом неможливо знайти місце, де сісти, тому що кафе і бари весь час переповнені.

Абсолютно особливу принадність надає курорту розташований неподалік старовинне місто-фортеця Будва, дихає старовиною, з його вузенькими середньовічними вуличками, площами, баштами… імпровізованими концертними майданчиками.

Тут, всього в 2-х км від Бечічі, розташована величезна кількість різних розважальних закладів. Можна провести час в дольче фарньенте на одній з відкритих вишуканих терас, а можна – у заняттях спортом або в неприборканому веселощі – кожен знайде тут щось для себе. Якщо захочеться прогулятися, можна відвідати стару рибальське село Рафаїловічи, де є достатньо приємних місць, де можна смачно поїсти, а по дорозі насолодитися чудовими видами.