Музей-заповідник «Павловськ»

Музей-заповідник «Павловськ»

Музей-заповідник «Павловськ»

Музей-заповідник «Павловськ»

У місті Павловськ розташований державний музей-заповідник «Павловськ», який у XVIII — початку XIX ст. був літньою резиденцією імператора Павла I і його сім’ї.

Одна з найбільших резиденцій в Європі займає територію в 600 га. Це чудовий архітектурно-парковий ансамбль, розташований на берегах річки Слов’янки. Рельєф берегів звивистої річки ліг в основу ландшафтної ідеї парку – він виглядає якоюсь багатоярусної композицією, де чергуються і доповнюють один одного рослинність і архітектурні споруди.

В залежності від особливості тієї чи іншої майданчики парк розбитий на 7 ландшафтних секторів: Придворцовый, Долина річки Слов’янки, Велика зірка з долиною ставків, Біла Береза, Парадне поле, Стара Сільвія і Нова Сільвія. Центральна архітектурна пам’ятка парку – палац, золотисто-біле будівля, розташована на одному з найвищих місць берега. Також у парку можна побачити і інші чудовіше споруди: Рожевий павільйон, Колонада Аполлона, Холодна лазня, Молочня, прикрашаю парк мармурові і бронзові скульптури. У музеї зібрана колекція російського портрета, живописних та графічних видів Павловська.