Марсове поле

Марсове поле

Марсове поле

Марсове поле

Марсове поле — найбільший меморіально-парковий комплекс в центрі Санкт-Петербурга, займає площу майже в дев’ять гектарів. Чудова панорама великого скверу з пам’ятником жертвам революції обмежена з південної та східної сторін Літнім і Михайлівським садами, а північна сторона виходить до Неві і площі Суворова.

Можна сказати, що історія Марсового поля його так само боргу і незвичайна, як і історія самого Санкт-Петербурга. Марсове поле являло собою територію, яка в XVIII столітті (з якого і починається історія місця) була заболочена. Осушення болотистій території почалося після того, як поруч була споруджена резиденція Петра I — Літній палац. За свою історію Марсове поле змінив кілька назв: острів Променад, Потішна площа, Царицин луг. Через деякий час Царицин луг, на якому стали постійно проводити військові паради та огляди військ, був названий Марсовим полем – на честь давньоримського бога війни Марса. Вже пізніше, в 1918 році, Марсове поле перейменували на площу Жертв Революції, але в 1940 році історичну назву – Марсове поле – було відновлено.

Марсове поле, продувається вітрами і опаляемое сонцем, є місцем, де можна відчути себе маленькою піщинкою у величезному колесі історії нашого народу. Це та частина Санкт-Петербурга, яка несе у собі наступність традицій і дух історії.