Мертве море

Мертве море

Мертве море

Мертве море

Мертве море – унікальний курорт на нашій планеті, перебуває в Ізраїлі. Вода мертвого моря багата солями, різними мінералами і мікроелементами, ці складові майже в кілька разів перевищують норму, тому здійснювати водні процедури рекомендується тільки в спеціально відведених місцях, інакше можна завдати шкоди своєму здоров’ю.

Якщо ж все робити по приписам, то можна поправити здоров’я. Вода, грязьові процедури вважаються цілющими від багатьох хвороб. Люди з різних кінців світу приїжджають, щоб позбутися від недуг або запобігти їх виникненню. Не тільки вода, але і загальні природні умови місця, де розташоване Мертве море, неймовірно унікальні і сприятливо впливають на організм людини.

Територія, прилегла до Мертвого моря, вважається заповідником, красиві ландшафти і природа доповнюють благотворний вплив цілющої води хорошим впливом з естетичної точки зору. Тут же знаходяться Содомські гори, які складаються з чистої солі.

Ізраїльтяни створили всі умови для прекрасного відпочинку на Мертвому море, комфортабельні готелі, кафе, ресторани, при необхідності лікувально-оздоровчі центри.