Пляжі Окурджалара

Пляжі Окурджалара

Пляжі Окурджалара

Пляжі Окурджалара

Окурджалар є одним з найбільш теплих регіонів Туреччини. Він знаходиться на узбережжі Середземного моря. Сюди варто приїхати, щоб насолодитися субтропічним кліматом, погулят за чистим піщано-гальковим пляжем. Це прекрасне місце – ідеальний варіант для якісного і недорогого відпочинку.

Пляжі Окруджалара – піщано-гальковий, вхід у воду пологий, а берегова лінія сильно порізана. Саме тому тут так багато мальовничих бухт і заток. Зручний підхід до води дуже подобається сім’ям з дітьми, крім того, на пляжі велику кількість розваг, починаючи від катання на бананах, до дайвінгу.

Розважальна програма включає в себе різноманітні види спорту: теніс, пляжний футбол і волейбол, більярд, боулінг, водне поло. У готелях можна відправитися в тренажерний зал чи фітнес-клуб, відвідати медичні центри, турецькі лазні і сауни.

Мальовничі ділянки, на яких розташовані готелі, покриті квітами і пальмами. Багато хто з них пропонують своїм постояльцям не тільки багатолюдні корпусу, але також і тихі затишні бунгало, в яких так добре усамітнитися. Більшість готелів в Окурджаларе розташовуються прямо на узбережжі, у видаленні від траси, так що ніщо не буде заважати спокійного відпочинку.