Бухта Балос

Бухта Балос

Бухта Балос

Бухта Балос

Поистинне райське місце для відпочинку в Греції – це бухта Балос на північно-західному узбережжі Криту, там, де берег омивається відразу трьома морями: Егейським, Лівійським і Іонічним. На Балос можна доїхати на машині (краще джипі, так як дорога складна), або, що простіше, але красивіше – на кораблі, і заодно помилуватися на цю бухту з моря. Особливо примітний прекрасний пляж бухти Балос, дуже улюблений туристами. Пляж Балос, розташований в 60 км від міста Ханья, вважається найкрасивішим пляжем регіону. Знаходиться пляж у північно-західному краю острова Крит, на півострові Грамвуса.

Пляж дикий, не має практично нічого, крім приголомшливих берегів і прекрасного і чистого моря. Знайти шезлонги або хоча б лежаки практично неможливо, але це є і своя принадність.

Вода бухти насичена унікальним складом мінералів, які утворюють надзвичайне явище лазурної води. Вчені підрахували, що у водах бухти налічується близько 14-ти відтінків. Варто підкреслити, що саме цей пляж вважається найкрасивішим на всьому Середземномор’ї – не даремно адже принцеса Діана і принц Чарльз обрали саме це місце для свого медового місяця.