Іспанське село

Іспанське село

Іспанське село

Іспанське село

Іспанське село – можливість побачити всю Іспанію, не залишаючи меж Барселони. З’явилося це чудове місце незадовго до відкриття Всесвітньої виставки 1929 року. Тут, під відкритим іспанським небом, зібрано більше 100 унікальних копій житлових будинків, палаців, замків і соборів з різних куточків Іспанії різних століть. Копії, як в оригінальному, так і у зменшеному розмірі. Таким чином, за півтора години пішохідної прогулянки можна познайомитися з типовою архітектурою різних областей Іспанії.

Крім архітектурних цінностей, тут дбайливо зберігаються національні ремісничі традиції, і місцеві майстри (гончарі, склодуви, ткачі, художники) діляться секретами майстерності з юними учнями. Загалом, прогулянка по іспанській селі стане цікавим дозвіллям не тільки для дорослих, але і для дітей.

Іспанська село є також розважальним комплексом, де розташовано кілька ресторанів, шоу фламенко і пара-трійка нічних клубів (найбільший – Discotheque). Тут можна придбати різноманітні сувеніри, привезені зі всіх куточків Іспанії, а також неповторні речі ручної роботи.