Проспект Пасео де Грація

Проспект Пасео де Грація

Проспект Пасео де Грація

Проспект Пасео де Грація

Одна з примітних місць Барселони — проспект Пасео де Грасіа. Він проходить на місці старої дороги, яка йшла в напрямку сусіднього містечка Грас, що дав назву дорозі. Прогулюючись по ньому, ви знайдете на що подивитися, крім численних бутиків.

З 1890 року представники буржуазних верств Каталонії приступили до активного будівництва на бульварі Пасео-де-Грасія. В результаті він почав обростати чудовими будинками, що сформували у місті чудовий архітектурний ансамбль у стилі модерн. Особливий колорит надають обрамляють проспект ліхтарі з лавами, виготовлені за ескізами Пера Фалькеса.

На початку бульвару стоїть будинок Паскуаль-і-Понс архітектора Енріка Сагниера, будинки Рокамора роботи братів Бассегода, а також палац Марсет за проектом Тибери Сабатера. Якщо рухатися далі, то можна вийти в «Квартал незгоди», що отримав свою назву через стилістичну неоднорідність утворюють його будівель, серед яких є навіть робота великого Гауді. Одним з найбільш мальовничих є будинок Льео Морера, що відрізняється великою кількістю рослинного орнаменту.