Галерея географічних карт

Галерея географічних карт

Галерея географічних карт

Галерея географічних карт

Щоб краще пізнати історію та культуру міста-держави Ватикану, то треба неодмінно відвідати Галерею географічних карт. В одному з приміщень Папського палацу, в далекому 1580 році, спеціально побудували додатковий поверх для втілення цієї ідеї, належав папи Григорія XIII.

Зводив приміщення архітектор Оттавиано Маскерино, а самі карти створив талановитий картограф і математик Ігнаціо Danti з Перуджа. Процес виготовлення зайняло близько трьох років.

Зараз ми зможемо, не кваплячись, прогулятися по довгій Галереї – 120 метрів та шириною близько 6 метрів. Експозиція поділена на 17 умовних залів і включає 40 географічних карт із зображеннями володінь, що належали колись Католицької церкви в епоху Григорія XIII. Деякі карти зображують цілі острови і міста. Крім точних географічних даних, на картах є інформація про найважливіші історичні події, пам’ятних місцях і навіть міфологічних персонажів.

Але не тільки на карти варто звернути увагу і на майстерно розписаний стелю. На ньому зображено сцени зі Старого Завіту, життя Апостолів і Святих, а також художні алегорії.