Міська площа Кемера

Міська площа Кемера

Міська площа Кемера

Міська площа Кемера

Прогулянка по Кемеру не буде вважатися повноцінною, якщо ви не відвідали головну площу. Хоча, насправді, пройти повз неї практично неможливо, адже місто досить маленький. Ще недавно на місці площі розташовувався галасливий автовокзал, а тепер красується мальовнича архітектурна композиція.

Мабуть, головною визначною пам’яткою на площі є біла вежа з годинником, яку з повним правом можна назвати одним із символів міста. Поруч з вежею розташований пам’ятник першому президенту Туреччини Кемаля Ататюрка. Його пам’ятають та шанують як засновника Турецької республіки, здійснив ряд революційних реформ. Пам’ятник обов’язково варто подивитися, незважаючи на те, що в Кемері, як і в інших турецьких містах, їх чимало.

Найбільшою популярністю користуються фонтани з секретом, які викликають особливий захват у дітей, починаючи абсолютно несподівано бити з різних точок. Головна площа, оформлена мальовничими клумбами, стала улюбленим місцем зустрічей городян, які люблять призначати зустрічі і спілкуватися, сидячи на лавочці.