Балаклавська бухта

Балаклавська бухта

Балаклавська бухта

Балаклавська бухта

Балаклавська бухта в Античну епоху вважалася одним з див. Уже Гомер у своїй “Одіссеї” згадував про це природному творінні. Бухта унікальна за всіма параметрами.

Внісши свій внесок в історію, вона була одним з гарячих місць битв за часів Холодної війни. Тут розташовувалися ремонтні станції судів і військово-морський комплекс, такий привабливий для ворогів. Але і тут природа все передбачила. Вигнута у формі літери “S”, вона надійно захищена вузьким проходом і практично невидна з боку моря.

З географічної точки зору Балаклавська бухта – ідеальне місце для катання на яхті або інших судах, так як тут завжди штиль, а протягом рівне і спокійне.

Немає необхідності говорити, що це надзвичайно мальовниче місце. Вид на гори і море, що відкривається звідси, приваблює не тільки звичайних людей, але і знаменитостей. У свій час бухту відвідали Грибоєдов, Бунін, Толстой, Жуковський, Гіркий і Ахматова. Балаклавська бухта, можливо, надихала їх творчість, вражаючи красою і дарує душевний і фізичний відпочинок.