Католицький собор

Католицький собор

Католицький собор

Католицький собор

Найбільша церква Нячанга знаходиться на вершині невеликого пагорба над одним з найжвавіших у місті перехресть з круговим рухом, в місці злиття шести вулиць.

Будівництво було розпочато 3 вересня 1928 року з ініціативи та під контролем французького місіонера святого отця Луї Валле. 14 травня 1933 року церква була відкрита для відвідування парафіянами. Собор збудований в псевдоготичному стилі. Його площа склала 760 квадратних метрів, і він міг вмістити 600 осіб. Спочатку меса викладалась латинською, французькою та англійською мовами, сьогодні – тільки на в’єтнамському.

Уздовж кам’яних сходів, що ведуть від підніжжя пагорба до храму, розташовані статуї святих. Окрасою собору служить чотирикутна вежа з годинником заввишки 38 метрів. На ній розміщені три великих дзвонів, відлитих знаменитої компанією Bourdon Carillons. Дзвони дзвонять кожну годину, а також під час служби, їх дзвін чути далеко в окрузі. Внутрішнє оздоблення церкви створено за подобою європейських готичних соборів. Вікна, як прийнято, прикрашені вітражами. Собор є чинним, і в ньому щодня проводиться служба.