Стародавнє місто Ліндос

Стародавнє місто Ліндос

Стародавнє місто Ліндос

Стародавнє місто Ліндос

Ліндос заслуговує уваги як один з центрів античної цивілізації. Та й сама однойменна село з її бездоганно відреставрованими будівлями і поствизантийской церквою Панайия з добре збереженими фресками 18 століття дивно приємна. Значні маєтки, що належали капітанам середньовічних торговельних суден, побудовані навколо мальовничих внутрішніх дворів, а їх монументальні дверні прорізи з багатою в’яззю декору гарні самі по собі.

Можна відвідати древній акрополь з його доричним храмом Афіни і эллинистическим портиком у лицарському замку – напрочуд вдалу суміш стародавніх і середньовічних традицій.

Хоча сам по собі місто і порт з’явилися щонайменше в 1100 році до н. е., що збереглися споруди здебільшого почали будувати в 6 столітті до н. е.., а потім неодноразово доповнювали і перебудовували. На місці вічно заповненого народом північного пляжу, який розмістився в невеликій затишній бухті, коли-то шумів найбільший торговий порт Середземномор’я. Також примітні пляжі поблизу міста.

На північ від центру міста простягнувся основний міський пляж, дуже популярний серед сімей з дітьми, він, як правило, багатолюдний. Більш спокійні і невеликі пляжі можна знайти на південь від міста.