Історичний центр Відня

Історичний центр Відня

Історичний центр Відня

Історичний центр Відня

Історичний центр Відня або, як ще його називають, Внутрішній місто – центральний район столиці Австрії. Це туристичний центр Відня, на території якого збереглися вулиці кінця XIX століття, парки, сади та цілі архітектурні ансамблі з замками і монументами, завдяки чому в 2001 році Історичний центр Відня був включений Юнеско в список Всесвітньої спадщини.

В даний час внутрішній місто також виконує функцію ділового центру Відня, на території якої розташовуються сотні офісів і щодня працюють більше ста тисяч чоловік.

До 1850 року, коли межі Вени були значно розширені, Історичний центр був не тільки центральним районом, але і повністю збігався з межами Вени. Територіально Історичний центр обмежений широкою вулицею Рінгштрассе, прокладеної на місці знесених фортечних стін у 19 столітті.

В даний час на Рінгштрассе знаходиться більшість музеїв Відня, в тому числі Музейний квартал. Внутрішній місто має свій центр – це собор і однойменна площа Святого Стефана. У цьому улюбленому туристами місці можна побачити все: від старовинного кладовища до живих статуй і шарманщиків.